Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.
W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że Perro i serwis www.dogoterapia.net zastosowały się do wymogów RODO.
Kursy uzupełniające


 
 
 

 

NALEŻYMY DO/MEMBER OF 

IAHAIO

ISAAT isaz
Dostępna jest już polska wersja językowa IAHAIO White Paper 2014
 
IAHAIO-White paper-2014-Pol

Książka o dogoterapii

książka dogoterapia
 

Kadra - Kursy Dogoterapii i Felinoterapii


Agnieszka Potocka
Dogoterapeuta AAI, oligofrenopedagog, nauczyciel etyki. Dyrektor placówki. Doktorantka na SWPS.

Monika Czwartyńska
Dogoterapeuta, oligofrenopedagog, terapeuta terapii pedagogicznej, biegły sądowy w zakresie psychologii psów.

Monika Lis-Szymaczak
Psychiatra.


Anna Łuczak
Dogoterapeuta AAA, instruktor szkolenia psów, lekarz weterynarii, behawiorysta. Ukończone  szkolenia w zakresie behawioru i pracy z psami. Hodowca ogarów i gończych polskich.

Jolanta Łapińska

Behawiorysta, zoopsycholog, lekarz weterynarii. Ukończone szkolenia w zakresie behawioru psów, kotów i koni. Biegy sądowy w zakresie oceny zachowania psów i kotów oraz dobrostanu zwierząt. Aktywnie działa na rzecz psów schroniskowych, prowadzi, szkolenia i porady w zakresie behawioru psów i kotów.

Michał Nochowicz
Logopeda, specjalista kynoterapii, wykładowca akademicki.

Anna Żarska
Dogoterapeuta AAA, instruktor szkolenia psów, behawiorysta. Ukończone szkolenia w zakresie pracy z psami i przygotowania ich do adopcji. Aktywnie uczestniczy w działaniach na rzecz psów poszukujących nowych domów.